Yeni Üye | Üye Girişi | Sipariş Takibi | Favorilerim | Detaylı Arama | Yardım | Bize Ulaşın | Şifremi Unuttum | Bayi Girişi | Blog
Google+ FaceBook Twitter
Popup

adet sepetinize eklenmiştir.

Toplam Fiyat:
Arkadaş Kitabevi > Film, Müzik & Oyun > Film > Blu-ray Film > Lost 6.Sezon Tüm Bölümleri
Lost 6.Sezon Tüm Bölümleri

Lost 6.Sezon Tüm Bölümleri

Lost 6.Sezon Tüm Bölümleri
Blu-ray Film
Adet:  
Seçtiğiniz adet sepete eklenecektir.
Fiyatlarımıza KDV dahildir.
%5 İndirim
Arkadaş Fiyatı: 180,49 TL
Etiket Fiyatı: 189,99 TL
Kazancınız: 9,50 TL
Kazanacağınız Puan: 361
Twitter Facebook Google + Tumblr More
Ürün Açıklaması
Her şey açığa çıkıyor! Televizyonların çığır açan efsane dizisi LOST, Altıncı ve Son Sezon'uyla muhteşem bir finale imza atıyor. Oceanic 815 yolcularının ve onlara katılanların kaderleri ve tüm sırlar daha önce görmediğiniz içeriğiyle sadece bu DVD'de ortaya çıkıyor!

Muazzam patlamanın neticesinde mistik ada ile ilgisi olan herkesin gerçeklik algıları bir hayli değişir. Sadece bu DVD'de bulabileceğiniz özel seçenekler ile adadakilerin kaderlerinin nereye varacağını keşfedecek ve efsane diziyle ilgili merak ettğiniz her şeyi öğreneceksiniz. Bu 5 disklik set ile LOST koleksiyonunuzu tamamlayın ve 17 final bölümüyle televizyon tarihinin dönüm noktalarından birini deneyimleyin.

Disk 1

1. LA X (Bölüm 1)

Hidrojen bombasının patlamasından sonra, Jack'in grubu şimdiki zamana transfer olur. Jacob Hurley ile konuşur ve ona Sayid'i kurtarması gerektiğini söyler. Zamanlar arasında yolculukta, eğer Oceanic 815 düşmeseydi ve Los Angeles'a inişini sağ salim tamamlasaydı, neler olacağını görülür.

2. LA X (Bölüm 2)

Jack, Kate, Hurley ve Jin, Sayid'i tapınağa götürürler ve Dogen onu kurtarmak için her şeyi yapar. Ayak Heykeli'nin yanında, Ben ve Locke yüzleşir. Havaalanındaki Jack, babasının cesedinin kayıp olduğunu öğrenir.

3. Kate Ne Yapar

Dogen, Jack'e Sayid'in durumunu bildirir. Kate, Sawyer'ı takip edip, onu eski evinde bulunca, Sawyer'dan hiç beklemediği bir tepki görür. Los Angeles'daki Kate, bir taksiyi gasp eder ve hiç beklemediği bir de yolcusu olur.

4. Yedek

Locke Sawyer ile buluşur ve çok öenmli bir soruya yanıt vermesi gerektiğini söyler: neden adadadır? Paralel zamanda, Locke işten kovulur fakat yedek öğretmen olarak geçici bir iş bulur.

Disk 2

5. Deniz Feneri

Hurley birilerinin adayı bulmasına yardım etmeli ve Jack'i de kendisiyle getirmelidir. Jin yaralıdır ve beklemediği birinden yardım alır. Zaman içinde yolculuklarda Jack sevdiği biriyle bağlarını yeniden güçlendirmeye çalışmaktadır.

6. Günbatımı

Dogen'ın, Sayid'i Locke'a karşı kullanma planı, beklenmeyen sonuçlar doğuracaktır. Paralel zamanda Sayid, Nadia'yı ziyaret eder ve eskiden olduğu kişiden kurtulmaya çalışır.

7. Dr. Linus

Ben, Jacob'ı öldürmenin cezası olarak, kendi mezarını kazmak zorunda bırakılır. Richard Alpert, kendini öldürmek istemektedir, fakat Jack onu adada bulunmalarının bir sebebi olduğuna inandırır. Paralel zamanda, Alex müdür hakkında kişisel bir bilgiyi ortaya çıkarır ve Ben çıkarları için bir güç oyununda tercihini kullanmak zorunda kalır.8. Rekon
Sawyer'ın başı Hydra Adası'nda belaya girer. Paralel zamanda, Sawyer eski dolandırıcılık alışkanlıklarıyla uğraşmaktadır fakat bu sefer hikayede taraflar farklıdır.


Disk 3

9. Ab Aeterno

Kazazedeler tavsiye için Richard Alpert'e giderler, fakat Richard'ın adadaki kaderiyle ilgili yüzleşmekte olduğu kendi sorunları vardır. Flashbacklerde, Richard'ın ölmek üzere olan karısını kurtarmaya çalışmasını, adaya nasıl getirildiğini ve nasıl ölümsüz olduğunu görürürüz.

10. Paket

Locke, Widmore ile yüzleşmek üzere Hydra Adası'na giderken, Sayid, Widmore'un çok gizli paketinin ne olduğunu keşfeder. Jack, Sun'ı Jin'i bulmaya ve sonra da adadan kaçmaya ikna eder. Bu arada paralel zamanda Jin, iş hediyesini iade etmeye çalışmaktadır ancak Sun ile alışık oldukları türden bir sorunla karşılaşırlar.

11. Ve Sonsuza Kadar Mutlu Yaşadılar

Desmond, Charles Widmore'un deneği olarak adaya geri getirildiğini keşfeder. Desmond çok yüksek bir elektromanyetik radyosyana tabi tutulacak ve hayatını değiştirecek bir tecrübe yaşayacaktır.

12. Herkes Hugo'yu Seviyor

Şok edici bir kazanın ardından, Hurley ipleri eline alır. Locke, Desmond'un adaya geri dönmesinden ve onun adadaki gücünü sarsacağından endişe etmektedir. Paralel zamanda, Hurley bir anlığına gerçek aşkı yaşar ve bir şeyler hatırlamaya başlar. Desmond ise planını hayata geçirmek üzeredir.

Disk 4

13. Son Üye

Locke, Jack'e adadan ayrılmanın bir yolu olduğunu ancak bunun için tüm ada sakinlerinin birarada hareket etmesi gerektiğini söyler. Widmore Locke'a bir uyarı gönderir ve Sawyer ve grubu ile yüzleşir. Los Angelas'ta ise, tuhaf bir tesadüfler zinciri Jack, Claire, Locke, Sun, Jin ve Desmond'u biraraya getirir.

14. Adaylar

Hydra Adası'nda Locke Jack'e, Widmore tarafından kaçırılan arkadaşlarını kurtarmasında yardımcı olur. Grup, Widmore'un denizaltısını ölümleri pahasına ele geçirirler. Paralel zamanda, Jack, Locke'un yeniden yürümesine yardımcı olabileceğine inanmaktadır, fakat Locke'un buna itirazı vardır.

15. Denizde

Jacob ve Siyahlı Adam'ın nereden geldiği açığa çıkar. Flashbackte, batan bir gemiden adaya sürüklenen hamile bir kadın, esrarengiz bir Anne ile tanışır. Anne adada yaşamaktadır ve ona yardım teklif eder.

16. Ne Uğruna Öldüler

Jack, Locke'un adayı terketmesine engel olacak tek kişi olduğuna inandığı Desmond'ı aramaktadır. Locke, Widmore'u yakalar ve onu konuşmaya zorlar. Paralel zamanda, Locke Jack ile yüzleşir ve onların biraraya gelmesinin bir anlamı olduğunu söyler.


Disk 5:

17. Son (Bölüm 1 & Bölüm 2)

Ada'nın yeni korucusu olan Jack, grubunu Locke'u yenmesi için biraraya getirir. Locke, adayı yoketme planını hayata geçirmek üzeredir ve Jack'in bunu durmak için son şansıdır. Paralel zamanda Desmond, hatırladığı hereke yardım etme görevini üstlenir, fakat Jack bırakmaya hazır değildir.

Ürün Detayı
ISBN: 8697333019179
Cins: Blu-ray
Ürün İçerik: Film
Üretici Firma: Tiglon

Başa Dön