Yeni Üye | Üye Girişi | Sipariş Takibi | Favorilerim | Detaylı Arama | Yardım | Bize Ulaşın | Şifremi Unuttum | Bayi Girişi | Blog
Google+ FaceBook Twitter
Popup

adet sepetinize eklenmiştir.

Toplam Fiyat:
Lost Sezon 2

Lost Sezon 2

Lost Sezon 2
DVD Film
Adet:  
Seçtiğiniz adet sepete eklenecektir.
Fiyatlarımıza KDV dahildir.
%5 İndirim
Arkadaş Fiyatı: 47,49 TL
Etiket Fiyatı: 49,99 TL
Kazancınız: 2,50 TL
Kazanacağınız Puan: 95
Twitter Facebook Google + Tumblr More
Ürün Açıklaması
Gerçek Ortaya Çıkacak

Disk 1
Bölüm 1- Bilim Adamı, Görev Adamı
Ambar kapağının açılması konusu Jack ve Locke arasında anlaşmazlık yaratır. Walt'un köpeğini arayan Shanon, ormanda korkunç bir hayal görür. Locke ve Kate, Jack'e karşı gelir ve ambara geri dönerler. Onları takip eden Jack müthiş bir gizemi keşfeder.

Bölüm 2 - Başıboş
Sawyer ve Michael kendilerini okyanusun ortasında mahsur kalmış olarak bulurlar. Walt ve Jin'den hiçbir iz yoktur. Claire, Charlie ile eşyaları arasında bulduğu şey konusunda yüzleşir. Locke ve Kate, ambarda bir adam bulurlar ve numaraların önemini keşfederler. Okyanusta ise Michael ve Sawyer aralarındaki tüm anlaşmazlıkları bir kenara koyarak tüm güçleriyle kendilerini çok daha fazla belanın beklediği karaya ulaşmaya çalışmaktadırlar.

Bölüm 3- Tanıtım Filmi
Kate, Desmond ile giriştiği bir mücadele esnasında ambardaki bilgisayara zarar verir. Desmond, Jack ve Locke'a adaya nasıl vardığını anlatır ve Dharma Initiative hakkındaki demo filmini gösterir. Michael, Sawyer ve Jin, havaalanından tanıdıkları bir kadın tarafından esir alınırlar. Desmond ambardan kaçar ve Jack ile Locke'u bilinmeyenle başbaşa bırakır.

Bölüm 4 - Herkes Hugo'dan Nefret Ediyor
Hurley yeni görevinin onu adada en sevilmeyen insan yapmasından endişe etmektedir. Sawyer, Jin ve Michael, kendilerini esir alanların aslında uçağın kuyruk kısmından sağ kurtulmayı başarmış yolcular olduğunu öğrenirler. Claire şişedeki mesajı bulur ve Sun ve Clarie için endişe dolu bekleyiş başlar. Sayid'in ambardaki keşfi şüpheleri arttırır.


Disk 2
Bölüm 5:... Ve Bulundu

Alyansını kaybeden Sun yıkılmıştır. Tüm ada yüzüğü bulmak için seferber olur. Kuyruk kısmı yolcularına yemek bulmak için yardım eden Michael, Walt'ı aramak için kaçar. Jin ve Mr.Eko, Michael'ı bulmak üzere yola çıkarlar.

Bölüm 6: Terkedilmiş
Sayid ve Shannon'un romantik gecesi, Walt'un çığlığı ile kesilir. Claire, annelik hünerleri konusunda endişelenmektedir ve Charlie hakkında birkaç rahatsız edici gerçeği Locke ile paylaşır. Ana Lucia ve Mr.Eko, sağ kalan diğer grup ile birleşmek üzere diğerleriyle birlikte yola çıkarlar. Shannon ise Walt'u bulmak üzere ormana doğru gitmektedir. Yollarının kesişmesi bir trajediyi de beraberinde getirecektir.

Bölüm 7: Diğer 48 Gün
Oceanic Flight 815 suya düştüğünde adada sakin, tropikal bir gün yaşanmaktaydı. Uçağın kuyruk kısmından sağ kurtulan 23 yolcunun, Diğerleri tarafından tek tek avlanmaya başlamasıyla, adada paranoya ve gerginlik başgösterir. Kuyruk kısmı yolcuları Jin, Michael ve Sawyer'ı sahilde bulduktan sonra Shannon ile yollarını kesiştiren yolculuklarına çıkacaklardır.

Bölüm 8: Çatışma
Shannon'un ölümünün intikamını almak isteyen öfke ve acı içindeki Sayid, kuyruk kısmı yolcuları tarafından bağlanır. Ana Lucia flashbacklerle geçmişe döner. Grubun diğer üyeleri, uçağın ön kısmından sağ kalan yolcularla tanışmaya giderken, Sayid ve Ana Lucia geride kalır - hem de dolu bir silahla.

Disk 3
Bölüm 9: Kate Ne Yaptı?

Sağ kalmayı başaran iki grup nihayet birleşirler. Yemeğin etrafında toplandıkları sırada, Kate garip bir şey görür. Sawyer hissettiklerini Kate'e itiraf eder. Shannon'un cenazesinden sonra, Jack ve Locke ambara geri dönerler ve geri sayımı sıfıra çok yaklaşmış olarak bulurlar. Michael, oğlunu geri alabilmesini sağlayacak bir keşif yapmıştır.

Bölüm 10: 23. Ayet
Mr.Eko, Bakire Meryem heykelciklerini bulduğunda büyük bir şok yaşar, flashbackler bunun sebeplerini açıklayacaktır. Mr.Eko, Charlie'den onu heykelleri bulduğu yere götürmesini ister. Locke, tüm silahları kilitli bir odada tutmaktadır, ancak Michael nasıl ateş edildiğini öğrenmek ister. Chalie, Claire ile tekrar yakınlaşmaya çalışmaktadır.

Bölüm 11: Av Partisi
Geçmişte Jack'in evliliğinin bitmesinin sebebi, bir hastası ve onun ailesi ile fazlaca yakınlaşmış olmasıdır. Jack, Locke ve Sawyer, Michael'ı aramak üzere yola çıkarlar. Hava kararırken Diğerleri'nin elinden kaçmayı başaran tanıdık bir düşman ile karşılaşırlar. Kampta ise Sawyer'ın Ana Lucia'ya ilginç bir teklifi vardır.

Bölüm 12: Ateş + Su
Flashbacklerde Charlie erkek kardeşi ve grup üyeleri ile uğraşmaktadır. Hurley ise Libby'e karşı hissetikleri ile başetmek zorundadır. Bu arada Jack ve Ana Lucia arasındaki iletişim ilginç boyutlara varır. Charlie, Claire ve bebeğinden uzaklaştırıldığını hissetmektedir ve tavsiye için Mr.Eko'yu aramaya çıkar.

Disk 4
Bölüm 13 - Üçkağıt
Locke ve Jack silah ve ilaçları güvenli bir yere taşımaya karar verirler. Jack ve Sawyer ilaçların kontrolü konusunda karşı karşıya gelirler. Hurley bulduğu bir radyo ile Sayid'i neşelendirmeye çalışır. Sun bayıltılarak ormana kaçırılır ve orada Kate ve Sawyer tarafından bulunur. Jack ve Locke silahların ortadan kaybolduğunu keşfederler!

Bölüm 14 - Onlardan Biri
Yine bir flashbackte, Sayid, Körfez Safaşında esir olarak alınır. İngilizce konuşabildiği için kendi ordusunda askerlerin sorgulanmasında çevirmen olarak görevlendirilir. En sonunda kendisini esir alan insanlar tarafından kendi arkadaşlarından bilgi almak zorunda bırakılır. Rousseau ise yanında adadakiler için bir hediye ile geri döner.

Bölüm 15 - Hamilelik İzni
Bebeği Aaron'un gizemli hastalığının ilacının orada olduğuna inanan Claire umutsuca kaçırıldığında götürüldüğü yeri bulmaya çalışmaktadır. Bu sırada Jack ve Locke tutsak olarak tuttukları kişiyi diğerlerinden gizlemek zorundadırlar.

Bölüm 16 - Tüm Gerçek
Sun, Jin'e adadaki herkesin huzurunu bozacak bir sırrı söyleyip söylememek konusunda karar vermek zorundadır. Locke, tutsağı sorgulaması için Ana Lucia'yı görevlendirir. Onun, kendisinden, Jack'ten ya da Sayid'den çok daha fazla bilgi topyalabileceğine inanmaktadır.

Disk 5
Bölüm 17 - Kilit Altında
Ambarda tek başına kalan Locke, sıradışı birinden yardım istemek zorunda kalır. Bu sırada Ana Lucia, Sayid ve Charlie, Henry hakkındaki gerçeği bulmak üzere yola çıkarlar.

Bölüm 18 - Dave
Adanın kendisi üzerinde tuhaf etkileri olduğunu düşünmeye başlayan Hurley'e Libby destek olur. Ambar konusunda edindiği yeni bilgilerin ışığında Lock'un adaya olan inancı sarsılmaya başlar.

Bölüm 19 - S.O.S
Bir S.O.S işareti oluşturmaya karar veren Bernard'ın bu fikrine Rose şiddetle karşı çıkar. Diğerleri'ne "değiş-tokuş" önermek üzere ormana doğru yola çıkan Jack ve Kate arasında romantik kıvılcımlar doğmaktadır. Locke ise adaya inancını sorgulamaktadır.

Bölüm 20 - Yolda İki Kişi
Jack ve Kate, Michael'ı Diğerleri hakkında edindikleri yeni bilgilerle birlikte kampa geri getirirler. Bu sırada Ana Lucia, tutsaklarını itiraf ettirmeye zorlamakta, Hurley ise Libby için bir sürpriz hazırlamaktadır.

Disk 6
Bölüm 21 - ?
Mr. Eko, adadaki tüm sorulara yanıt bulabilecekleri gizli bir yere gitmek üzere Locke'dan yardım ister. Adanın öteki tarafında ise, Jack ve diğerleri ambarda muhtemel bir felaketi önlemeye çalışmaktadırlar.

Bölüm 22 - Üç Dakika
Michael Jack ve grubun diğer üyelerinden birkaç kişiyi, Walt'u kurtarmak üzere kendisine yardım etmeleri için ikna eder. Charlie ise, kiliseyi bitirmemeye karar veren Mr.Eko ile uğraşmaktadır.

Bölüm 23 - Beraber Yaşa, Yalnız Öl, Bölüm 1
Yeni keşfettikleri birtakım bilgilerden yola çıkan Jack ve Sayid, Diğerleri ile yüzleşmek ve Walt'u geri almak için bir plan yaparlar. Michael, ekibi ormanın derinliklerine, bilinmeyen bir kadere doğru götürmektedir.

Bölüm 24 - Beraber Yaşa, Yalnız Öl, Bölüm 2
Jack kendisini bilmediği bir yere götüren adamı takip etmekte ve Locke ise Desmond ile uzlaşma yoluna gitmektedir. Locke'un ambardaki düğmeye basmama kararıyla, Mr.Eko ve Locke arasında büyük bir mücadele başlar.

Ürün Detayı
ISBN: 8697333012743
Cins: DVD
Ürün İçerik: Film
Üretici Firma: Tiglon

Başa Dön