Yeni Üye | Üye Girişi | Sipariş Takibi | Favorilerim | Detaylı Arama | Yardım | Bize Ulaşın | Şifremi Unuttum | Bayi Girişi | Blog
Google+ FaceBook Twitter
Popup

adet sepetinize eklenmiştir.

Toplam Fiyat:
Arkadaş Kitabevi > Kitap > Yargı Yayınları > Yargı 2015 Vergi Kanunları Mevzuatı Konu Anlatımlı Set - 3 Kitap Takım
Yargı 2015 Vergi Kanunları Mevzuatı Konu Anlatımlı Set - 3 Kitap Takım

Yargı 2015 Vergi Kanunları Mevzuatı Konu Anlatımlı Set - 3 Kitap Takım

Yargı Yayınları
Adet:  
Seçtiğiniz adet sepete eklenecektir.
Fiyatlarımıza KDV dahildir.
Bu ürünün baskısı yok
%20 İndirim
Arkadaş Fiyatı: 86,4 TL
Etiket Fiyatı: 108 TL
Kazancınız: 21,60 TL
Kazanacağınız Puan: 173
Twitter Facebook Google + Tumblr More
Ürün Açıklaması
- Tüm Gelir Mevzuatı
- Vergi Daireleri İşlem Yönergesi
- Gider Kanunları
- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu
- 178 Sayılı Maliye Bakanlığı Teşkilat Ve Görevleri Hakkında K.H.K.
- Gelir İdaresi Başkanlığı Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanunu
- Vergi Dairesi Başkanlığının Kuruluş Ve Görev Yönetmenliği
- Vergi Daireleri Kuruluş Ve Görev Yönetmeliği
- Muhasebe
- VERGİ USUL KANUNU
- KATMA DEĞER VERGİSİ KANUNU
- KURUMLAR VERGİSİ KANUNU
- MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ KANUNU
- DAMGA VERGİSİ KANUNU
- GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞININ TEŞKİLAT VE GÖREVLERİ HAKKINDA KANUN
- VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIKLARININ KURULUŞ VE GÖREV YÖNETMELİĞİ
- 657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNU (ÖZET)
- 5018 SAYILI KAMU MALİ YÖNETİMİ VE KONTROLÜ KANUNU
Önsöz
İlk basımı 2007 yılında yapılan ve çok kısa bir süre içerisinde onbirinci baskısını yapmış olan ve 2 ciltten oluşan GELİR UZMANLIĞI SINAVLARINA HAZIRLIK KILAVUZU kitabımız, başta Gelir İdaresi Başkanlığınca yapılan sınavlar, SMMM staja başlama ve yeterlilik sınavları ve içerisinde vergi mevzuatı olan diğer sınavlara hazırlık aşamasında büyük bir ilgi görmüştür. Bahse konu kitabımız hem sınavlara ve hem de uygulamaya yönelik olarak aranan bir kaynak haline gelmiştir. Yapılan sınavlar neticesinde bu kaynaktan yararlananların elde etmiş oldukları başarılar ve bunu çeşitli vasıtalarla dile getirmeleri yaptığımız bu çalışmanın insanlara çok faydalı olduğunu göstermiştir. Kitabımıza gösterilmiş olan bu ilgi ve alakadan dolayı herkese teşekkürlerimi sunarım.
Geldiğimiz noktada kitabımıza olan ilginin artması; başta Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan sınavlar, SMMM sınavlarına hazırlık ve başka alanlarda da aranan kaynak haline gelmesi kitabımızın daha güncel ve kapsamlı bir şekilde yenilenmesini zorunlu hale getirmiştir. Bilindiği üzere vergi ve ilgili diğer mevzuat her geçen gün değişmekte ve yemlenmektedir.
Yaptığımız bu çalışma, önceki kitabımızdan yararlanmış olan arkadaşları-mızca iletilen görüş, öneri, eleştiri ve istekler dikkate alınarak hazırlanmıştır.
Yukarıda da belirtildiği üzere amacımız, bundan önceki süreçte gösterilmiş olan ilgiye layık olmak suretiyle daha etkin ve daha yararlı yeni bir kaynak oluşturmaktır.
Bu doğrultuda;
- Kitabımız 3 Cilt olarak hazırlanmıştır.
- Bütün kanun ve/veya mevzuatta yapılan değişiklikler kitabımızda güncel hali ile mevcuttur.
- Yaptığımız bu çalışma hem güncelliği hem de kapsamının genişletilmesi ile yapılacak olan sınavlara hazırlık için kullanılmasının yanı sıra uygulamaya yönelik olarak bir başvuru kaynağı olarak hazırlanmıştır.
Çalışmamızın ilk 2 cildinde vergi kanunları, bu kanunlara ait mevzuat ve ilgili diğer Kanun veya konulardan oluşmaktadır.
- 3. Cilt içerisinde ise daha önce yapılmış sınav soruları ve tarafımızca hazırlanan ve güncelliğini koruyan sorulardan oluşmaktadır. Önceki kitaplarımızda yer alan sorular tek tek incelenmiş ve güncelliğini yitirenler ya tamamen çıkartılmış ya da yenilenmiştir. Bize ulaşan öneri ve istekler doğrultusunda soruların bir bölümü açıklamalı, bir bölümü ise test usulü ile hazırlanmıştır.
Bu kitabımızın da önceki kitabımızda olduğu gibi meslektaşlarımıza, SMMM`lere ve SMMM adayları başta olmak üzere yararlanan tüm arkadaşlarımıza katkı sağlayacağını ümit ediyor ve her türlü eleştiri, öneri ve değerlendirmelere karşı açık olduğumuzu belirtiyoruz.
Özenle hazırlanan kitabın bu aşamaya gelmesinde katkılarım esirgemeyen tüm çalışma arkadaşlarıma, Yargı Yayınevi sahibi Yılmaz Ulaş Kavas ve emeği geçen Yargı Yayınevi çalışanlarına teşekkür eder yapılacak olan sınavlara girecek tüm arkadaşlarımıza başarılar dileriz.
Necdet KAMAN
Ürün Detayı
ISBN: 9786051573380
Yazar Adı: Necdet Kaman
Yayıncı: Yargı Yayınları
Dil: Türkçe
Cilt: Karton
En (cm): 16.00
Boy (cm): 23.00
Kağıt Cinsi: Avrupa Okuma Kağıdı
Baskı Sayısı: 3

Başa Dön