Kullanım şartları
Arkadaş Pazarlama Dağıtım İnşaat Taahhüt ve Dış Tic. A.Ş. (bu sözleşmede "Arkadaş" olarak anılacaktır.) on-line mağazasından alışveriş yapmak için, üyelik kayıt formunu doldurarak sanal mağaza üzerinde kullanıcı hesabı ve şifre edinilmelidir. (kayıt formunu dolduran ve şifre edinen gerçek ya da tüzel kişiler bu sözleşmede "üye" olarak anılacaktır.) Üye, üyelik işlemlerini başarıyla tamamladığı ve bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren Arkadaş ile sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Arkadaş, sözleşmeyi onaylayan üyelerine internet ortamında alışveriş imkanı sunar. Üye, Arkadaş sanal mağazasında kendisinin belirleyeceği bir "şifre"ye sahip olur. Kayıt sırasında vermiş olduğu e-mail adresi üye'ye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliği olamaz. "Şifre" sadece üye tarafından bilinir ve dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Şifre'nin seçimi ve korunması tamamı ile üye nin sorumluluğundadır. Arkadaş, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Üye?'nin, Arkadaş üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için; kayıt sırasında e-mail adresi ve şifresini girmesi gereklidir. Bu işlem Arkadaş’a "login" olmak şeklinde tanımlanır. Üye'nin yükümlülükleri


kabul ve taahhüt etmiştir.
Arkadaş Pazarlama Dağıtım İnşaat Taahhüt ve Dış Tic. A.Ş.' ne verilen yetkiler
Arkadaş herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. Üye tarafından kayıt sırasında girilen e-mail adresi ve şifresi Arkadaş tarafından müşteriye sunulacak başvuru alanlarının doldurulmasından sonra görüntülenecek ve onaylanacaktır. Tüm alanları doldurmuş ya da şifresi olduğu halde bağlanmakta olan üyelerin yeni bir şifreye sahip olmalarını ya da şifrelerini kullanmalarını keyfiyen süresiz olarak engelleyebilir. Arkadaş, kendi ürettiği ve/veya dışardan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerin mülkiyet ve mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir. Arkadaş, stoğu bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir. Ürünlerin sanal mağazada teşhir edilmesiyle Arkadaş ürünlerin stokta bulunmasını taahhüt etmez. Arkadaş satışa sunduğu ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yükümlülüğüne sahiptir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata oluştuğu takdirde Arkadaş hatayı düzeltecek şekilde ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir. Bu sözleşme kapsamı dışında gerçekleşecek tüm kanuni değişikliklerden kaynaklanan işlemler Arkadaş sorumluluğu dışındadır ve aynen sözleşmeye yansıtılır.
Ürün İadesi
Ürün iadesi ile ilgili olarak tüketici kanunu maddeleri geçerlidir.
Geçerlilik
Üye kayıt formunu doldurduktan, sistemi kullanarak hizmet aldıktan ya da sipariş verdikten itibaren bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.
Sözleşmenin Sona Ermesi
Arkadaş dilediği zaman bu sözleşmeyi sona erdirebilir.