3

Ateşe Yazılan Yazılar - Büyü Ve Tılsımın Kısa Tarihi

Yazar Adı: Serkan Ertem
135,00 TL
150,00 TL
Kazancınız
:
15,00 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Okuyacağınız bu kitap antik çağdan günümüze kadar geçen zamanda büyünün ve büyücülüğün kadim tarihini gözler önüne seriyor. Avrupa’da başlayan cadı avlarıyla yeraltına sürülen ama Osmanlı İmparatorluğu’nda saltanatını cilalamaya devam eden bu karanlık zamanların kronolojisini tutuyor. 
Tek tanrılı dinlerin pagan tanrılarıyla yaşadığı ezoterik soykırımı ve yakılan kütüphaneleriyle yer altına sürgün edilen bu okült külliyatı örnekleriyle günyüzüne çıkarıyor.
Hz. Süleyman’ın 44 mührü, Hz. Davut’un efsanevi kılı Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
296
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
Boyutlar
:
13.5 x 21.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786256546127
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
18.06.2024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • Tavsiye Et
 • Hızlı Mesaj
 • Okuyacağınız bu kitap antik çağdan günümüze kadar geçen zamanda büyünün ve büyücülüğün kadim tarihini gözler önüne seriyor. Avrupa’da başlayan cadı avlarıyla yeraltına sürülen ama Osmanlı İmparatorluğu’nda saltanatını cilalamaya devam eden bu karanlık zamanların kronolojisini tutuyor. 
  Tek tanrılı dinlerin pagan tanrılarıyla yaşadığı ezoterik soykırımı ve yakılan kütüphaneleriyle yer altına sürgün edilen bu okült külliyatı örnekleriyle günyüzüne çıkarıyor.
  Hz. Süleyman’ın 44 mührü, Hz. Davut’un efsanevi kılıcı, Abramelin ve Legemeton sırları, tarihin günümüze ulaştırdığı en tehlikeli cadı el yazmaları, cinler ve iblislerin davet ritüelleri, düşmüş melekler ve Harut ile Marut’un el yazmaları, vefkler, muskalar, tılsımlı gömlekler ve büyülü savaş aletlerinin mitolojik hikayelerinden seçkilerle bu karanlık tarihin unutulmaya yüz tutmuş değerlerini hatırlatıyor.
  İnsanoğlunun büyüyle imtihanını merakla okuyacaksınız.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.