3
77,60 TL
80,00 TL
Kazancınız
:
2,40 TL
Kısa Ürün Açıklaması

EFSANE KUŞLAR… KUŞ EFSANELERİ…
SORAN, SORGULAYAN, ARAŞTIRAN, MERAK EDEN, KORUYAN, KOLLAYAN, SESLENEN, SES VEREN, CİKLEYEN, GAKLAYAN KUŞLARLA DOLU BİR KİTAP!
BU KİTAP KALBİNİZDE YER EDECEK.
 
“Abdullah Harmancı’nın her kitabı renkli dünyalara giriş bileti âdeta. Hayal gücünü tetikliyor, sizi farklı dünyalarda eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor, Anadolu’nun kadim coğrafyasından zengin kıssaları, rivayetleri, efsaneleri alıyor; merak ögesinin hiç bitmediği, ağzınızda erimesini istemediğiniz bir çikolata parçası gibi kelimeler de zihninizde aynı tadı bırakıyor. Her bir eser okunmuyor, akıyor; sizi s Devamını Gör

Türü
:
Giriş
Sayfa Sayısı
:
96
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
5/2024
Boyutlar
:
12.5 x 19.5
Kağıt Tipi
:
1. Hamur
ISBN Numarası
:
9786259834610
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
26.06.2024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • Tavsiye Et
 • Hızlı Mesaj
 • EFSANE KUŞLAR… KUŞ EFSANELERİ…
  SORAN, SORGULAYAN, ARAŞTIRAN, MERAK EDEN, KORUYAN, KOLLAYAN, SESLENEN, SES VEREN, CİKLEYEN, GAKLAYAN KUŞLARLA DOLU BİR KİTAP!
  BU KİTAP KALBİNİZDE YER EDECEK.
   
  “Abdullah Harmancı’nın her kitabı renkli dünyalara giriş bileti âdeta. Hayal gücünü tetikliyor, sizi farklı dünyalarda eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor, Anadolu’nun kadim coğrafyasından zengin kıssaları, rivayetleri, efsaneleri alıyor; merak ögesinin hiç bitmediği, ağzınızda erimesini istemediğiniz bir çikolata parçası gibi kelimeler de zihninizde aynı tadı bırakıyor. Her bir eser okunmuyor, akıyor; sizi sarıp sarmalıyor; bitirdiğinizde ise kalbinizde okumanın o kendine has tadı kalıyor. Bu kitaplarda edebiyat, öğretmen oluyor, kelimelerle en güzel dersi işliyor. Bu kitapları okurken okur, gözüne sevgi, saygı, empati, iyilik, paylaşım gibi gözlükler geçiriyor; hayata o çerçeveden bakıyor. Okudukça iyiye, iyi olan her şeye karşı umudunuz artıyor. 4., 5. ve 6. sınıfların severek okuyacağı bu eserler, sınıf ve ev kitaplıklarında mutlaka bulunmalı.”
  METİN ÖZDAMARLAR 

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.