3
%10
Stokta Yok
198,00 TL
220,00 TL
Kazancınız
:
22,00 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Canavar avcılarının soyundan gelen 12 yaşındaki Evangeline Clement, günlerini büyü yöntemlerini inceleyerek, canavar avlama becerilerini geliştirerek ve bir yandan da çevredeki ölüm perileriyle hortlakların peşine düşerek geçiriyordu. Vakti gelip de ona yoldaşlık edecek hayvan ortaya çıktıktan sonra geriye yalnızca konseye yürekli olduğunu kanıtlamak kalacaktı. Ardından Evangeline, ailesindeki cesur kadınların izinden gitmeye layık, gerçek bir canavar avcısı ilan edilecekti.

Bu bekleyiş sürerken bir gün Evangeline büyükannesiyle birlikte tuhaf bir vakayı çözmek için New Devamını Gör

Türü
:
Gençlik
Sayfa Sayısı
:
336
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
6/2023
Boyutlar
:
13.0 x 19.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786256366312
Planlanan Teslimat
:
29.05.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • Canavar avcılarının soyundan gelen 12 yaşındaki Evangeline Clement, günlerini büyü yöntemlerini inceleyerek, canavar avlama becerilerini geliştirerek ve bir yandan da çevredeki ölüm perileriyle hortlakların peşine düşerek geçiriyordu. Vakti gelip de ona yoldaşlık edecek hayvan ortaya çıktıktan sonra geriye yalnızca konseye yürekli olduğunu kanıtlamak kalacaktı. Ardından Evangeline, ailesindeki cesur kadınların izinden gitmeye layık, gerçek bir canavar avcısı ilan edilecekti.

    Bu bekleyiş sürerken bir gün Evangeline büyükannesiyle birlikte tuhaf bir vakayı çözmek için New Orleans’a çağırıldı. Üstelik orada onu, gümüş uçlu botlarının tabanlarına kadar sarsacak bir sır bekliyordu.

    Canavar Avcısı Evangeline, kasvetli bir bataklık kasabasında başlayıp büyük bir şehrin canlı sokaklarında devam eden, sadakat ve kararlılığa, dostluk ve aile bağlarına ve ne kadar ürkütücü olursa olsun içgüdülerimize güvenme cesaretini gösterebilmeye dair benzersiz bir hikâye...

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.