3
102,00 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Chi, evrende hem içimizde hem dışımızda akan görünmez yaşam enerjisidir. Ustaca kullanıldığında sağlık ve zindelik konularında kayda değer bir etkisi olabilir hatta tamamen doğal bir enerji olmasına rağmen bu enerjinin büyülü olduğunu iddia edebilirsiniz. İşte bu kitap Chi’nin ne olduğunu, sağlıklı ve zinde bir yaşam için gerekliliğini doğrudan ve yalın bir şekilde açıklayan muhteşem bir giriş niteliğindedir.


Chi’yi gayet kolay bir dille anlatan bu kitap sayesinde okurlar, yazarın gösterdiği belirli nefes alma teknikleri ve temel egzersizler yoluyla kendi Chi’lerini tanıyabilecek, geliştirebilecek ve Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
144
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
10/2023
Boyutlar
:
13.5 x 21.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786258361384
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
23.07.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • Chi, evrende hem içimizde hem dışımızda akan görünmez yaşam enerjisidir. Ustaca kullanıldığında sağlık ve zindelik konularında kayda değer bir etkisi olabilir hatta tamamen doğal bir enerji olmasına rağmen bu enerjinin büyülü olduğunu iddia edebilirsiniz. İşte bu kitap Chi’nin ne olduğunu, sağlıklı ve zinde bir yaşam için gerekliliğini doğrudan ve yalın bir şekilde açıklayan muhteşem bir giriş niteliğindedir.


    Chi’yi gayet kolay bir dille anlatan bu kitap sayesinde okurlar, yazarın gösterdiği belirli nefes alma teknikleri ve temel egzersizler yoluyla kendi Chi’lerini tanıyabilecek, geliştirebilecek ve güçlendirebilecektir. Bir yandan Chi enerjinizi geliştirirken, diğer yandan onun temel ilkelerini anlamak için daha derinlere inebileceksiniz.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.