3
%3
145,50 TL
150,00 TL
Kazancınız
:
4,50 TL
Kısa Ürün Açıklaması

İçinde bulunduğumuz çağ öncekilere hiç benzemiyor, çünkü çocuklarımız, medya güdümlü bir dünyada yetiştirilen ilk nesil. Bu da hiç olmadığı kadar çok dış baskıyla karşılaştıkları anlamına geliyor. Çocuk büyütmek bugün Nobel Ödülü kazanmaktan daha zor ve daha kıymetli. Çocuklarımız yol gösterme konusunda popüler kültüre güveniyorlar. Youtube videoları, filmler, oyunlar, WhatsApp grupları ve diğer kaynaklardan pompalanan sürekli bir mesaj yağmuruna maruz kalıyorlar. Bu mesajlardan her biri onlara kim olmaları, nasıl davranmaları, nasıl giyinmeleri, hangi müziği sevmeleri, ka&cce Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
160
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
2/2024
Boyutlar
:
15.0 x 23.0
Kağıt Tipi
:
1. Hamur
ISBN Numarası
:
9786258222883
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
23.07.2024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • Tavsiye Et
 • Hızlı Mesaj
 • İçinde bulunduğumuz çağ öncekilere hiç benzemiyor, çünkü çocuklarımız, medya güdümlü bir dünyada yetiştirilen ilk nesil. Bu da hiç olmadığı kadar çok dış baskıyla karşılaştıkları anlamına geliyor. Çocuk büyütmek bugün Nobel Ödülü kazanmaktan daha zor ve daha kıymetli. Çocuklarımız yol gösterme konusunda popüler kültüre güveniyorlar. Youtube videoları, filmler, oyunlar, WhatsApp grupları ve diğer kaynaklardan pompalanan sürekli bir mesaj yağmuruna maruz kalıyorlar. Bu mesajlardan her biri onlara kim olmaları, nasıl davranmaları, nasıl giyinmeleri, hangi müziği sevmeleri, kaç kilo olmaları gerektiğini söylüyor. “Cinsel kimlik karmaşası” veya “cinsiyetsizlik” gibi önemli bir psikososyal kaos giderek yaygınlaşıyor.

  Davranış ve sosyal bilimci Dr. Şöhret Karaduman, her evin, her ailenin, her bireyin kapısını çalan sorunların arka planını anlamamızı ve önlem almamızı sağlayacak önerilerini paylaşıyor. Okuyacağınız her sayfa farkındalığınızı güçlendirecek bir anahtar olacak.
  Çocuklarımızın psikolojik olgunluğunu sağlamak
  Medyayı sağlıklı ve bilinçli kullanmayı öğrenmek
  Akran etkisi ve sosyal bulaşıcılık karşısında yapılabilecekler
  Çocuğunuza rol model olmak
  Fazla ilgi ve kolaylığın bedelleri
  Limit koymak ve uygun sınırlar oluşturmak
  Sağlıklı cinsel kimlikli çocuklar yetiştirmek
  Çocukluktan yetişkinliğe geçişi kolaylaştırmak
  Z kuşağı ve Alfa kuşağına özgü tavsiyeler

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.