3

Çocuklarla Dünyanın Yedi Harikasına Bir Gezi

Yazar Adı: Netta Syrett
132,30 TL
147,00 TL
Kazancınız
:
14,70 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Rachel, genç yaşlarda büyükannesi tarafından kendisine verilen sihirli bir kutunun gücüyle dünyayı dolaşıyor. Yedi harika nesne taşıyan bu kutu, Rachel'ın dileklerini gerçekleştirebiliyor. Ancak her dilek bir öğreti taşıyor ve Rachel'ın hayatına yeni anlamlar katıyor. Rachel'ın hikayesi sadece büyüleyici diyarlara ve etkileyici yaratıklarla tanışmasını kapsamıyor; aynı zamanda yaşamın karmaşık döngüsünde kendi seçimlerini yapmayı öğreniyor. İlk kez 1923 yılında yayımlanan ve eleştirmenler tarafından övgüyle karşılanan bu roman, yıllar boyu genç okuyucuları etkilemeye devam ediyor. The Times Literary Supplement ta Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
184
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
12/2023
Boyutlar
:
13.5 x 21.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786253687090
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
26.05.2024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • Tavsiye Et
 • Hızlı Mesaj
 • Rachel, genç yaşlarda büyükannesi tarafından kendisine verilen sihirli bir kutunun gücüyle dünyayı dolaşıyor. Yedi harika nesne taşıyan bu kutu, Rachel'ın dileklerini gerçekleştirebiliyor. Ancak her dilek bir öğreti taşıyor ve Rachel'ın hayatına yeni anlamlar katıyor. Rachel'ın hikayesi sadece büyüleyici diyarlara ve etkileyici yaratıklarla tanışmasını kapsamıyor; aynı zamanda yaşamın karmaşık döngüsünde kendi seçimlerini yapmayı öğreniyor. İlk kez 1923 yılında yayımlanan ve eleştirmenler tarafından övgüyle karşılanan bu roman, yıllar boyu genç okuyucuları etkilemeye devam ediyor. The Times Literary Supplement tarafından "büyüleyici ve yaratıcı bir fantezi," The Athenaeum ise "keyifli yazım" olarak nitelendirilen bu eser, okuduktan uzun süre sonra bile aklınızdan çıkmayacak bir deneyim sunuyor. Büyüleyici, yürek ısıtan ve ömür boyu hatırlanacak bir yolculuk için " ÇOCUKLARLA DÜNYANIN YEDİ HARİKASINA BİR GEZİ"yi kesinlikle okumanız tavsiye edilir.

  Üstelik Dünyanın Bu 7 Harikasını Tamamı Ya Türkiye’de Ya da Türkiyenin Komşu ülkelerinde bulunmaktadır bu eğlenceli hikaye kitabıyla çocuklar Dünyanın Yedi harikasını tanıyacaklardır:
  Pı̇ramı̇tler (Mısır’da)
  Babı̇l'ı̇n Asma Bahçeleri̇ (Irak’ta)
  Rodos Heykeli (Antalya’nın Karşındaki Rodos Adasında)
  Dı̇ana Tapınağı (Artemis Tapınağı) (İzmir’de)
  Artemı̇s'in Anıt Mezarı - Halikarnas Mozolesi (Antalya’da)
  İskenderı̇ye Denı̇z Fenerı̇ (Mısır’da)
  Jüpiter Olympos Heykeli̇ (Colossus)- (Atina’da)

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.