3
%10
47,70 TL
53,00 TL
Kazancınız
:
5,30 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Babası, David Copperfield doğmadan önce ölmüştü. Zengin bir kadın olan büyük halası ise David’i kabullenmemişti. David’in hayatı, annesinin zalim bir adamla evlenmesi ile iyice zorlaştığında, üvey babasının kötü davranışlarından ancak yatılı okula giderek kurtulacaktı. Okuldayken annesi ölünce, artık hayatta tek başına kalacaktı. Uzun uğraşlardan sonra halasına ulaşacak ve onun himayesine girecekti. Ancak derslerine dört elle sarılacak, avukat olmak isteyecekti. Bir süre sonra da roman yazmaya karar vererek hayatını kökünden değiştirecekti.
Charles Dickens’ın Sanayi Devrimi sonrası İngiltere’sinin anlattığı Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
152
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
5/2023
Boyutlar
:
13.5 x 21.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9789751044587
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
23.07.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • Babası, David Copperfield doğmadan önce ölmüştü. Zengin bir kadın olan büyük halası ise David’i kabullenmemişti. David’in hayatı, annesinin zalim bir adamla evlenmesi ile iyice zorlaştığında, üvey babasının kötü davranışlarından ancak yatılı okula giderek kurtulacaktı. Okuldayken annesi ölünce, artık hayatta tek başına kalacaktı. Uzun uğraşlardan sonra halasına ulaşacak ve onun himayesine girecekti. Ancak derslerine dört elle sarılacak, avukat olmak isteyecekti. Bir süre sonra da roman yazmaya karar vererek hayatını kökünden değiştirecekti.
    Charles Dickens’ın Sanayi Devrimi sonrası İngiltere’sinin anlattığı ve kendi hayatının dönüm noktalarına da yer verdiği  David Copperfield edebiyat tarihinin en önemli eserlerinden biri...

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.