3
%3
24,25 TL
25,00 TL
Kazancınız
:
0,75 TL
Kısa Ürün Açıklaması

"Bunu defalarca yaptım, biliyorum. Devam edersem önce başım dönmeye başlayacak. Sonra ben de dalgalarla birlikteymişim, onlardan biriymişim gibi gidip geldiğimi düşleyeceğim. Belki de durduğum yerde salınmaya başlarım.

Devamında tsrarliysam ben de bir dalga olacağım; kıyıya vurup kumda izini oluşturduktan sonra denize katılacak bir dalga... Bu hep böyleydi."

Türkiye'nin bir kıyı kentinde beş yaşındaki Gizem'in, doğayla, hayallerle, masal kahramanlarıyla örülü dünyasında hayatı, dünyayı, büyümeyi, ayrılığı ve ölümü öğrenmesinin hikâyesi Denizin Büyülü Melodisi. Denizin dalgalarının getirdiği neşeyle aydınlanan, şeytan minarelerinin sesiyle büyülenen o çocukluk günlerinin bitiminde artık olgunluğun sesiyle konuşan Gizem farkl Devamını Gör

Türü
:
Yerli Edebiyat
Sayfa Sayısı
:
304
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
9/2019
Boyutlar
:
13.50 x 21.00
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786056968303
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
18.06.2024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • Tavsiye Et
 • Hızlı Mesaj
 • "Bunu defalarca yaptım, biliyorum. Devam edersem önce başım dönmeye başlayacak. Sonra ben de dalgalarla birlikteymişim, onlardan biriymişim gibi gidip geldiğimi düşleyeceğim. Belki de durduğum yerde salınmaya başlarım.

  Devamında tsrarliysam ben de bir dalga olacağım; kıyıya vurup kumda izini oluşturduktan sonra denize katılacak bir dalga... Bu hep böyleydi."

  Türkiye'nin bir kıyı kentinde beş yaşındaki Gizem'in, doğayla, hayallerle, masal kahramanlarıyla örülü dünyasında hayatı, dünyayı, büyümeyi, ayrılığı ve ölümü öğrenmesinin hikâyesi Denizin Büyülü Melodisi. Denizin dalgalarının getirdiği neşeyle aydınlanan, şeytan minarelerinin sesiyle büyülenen o çocukluk günlerinin bitiminde artık olgunluğun sesiyle konuşan Gizem farklı bir zamandan sesleniyor okuyucuya.

  Hülya Şalk'tan, zaman, bellek ve çocukluk, sevgi ve büyüme üzerine başarılı bir ilk roman. 

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.