3
133,62 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Okumayı çok seven biri olarak bir zaman sonra, “Acaba kitaplar nasıl yazılıyor?” diye düşünmekten kendimi alamadım. “İnsanların akıllarına bu muhteşem fikirler nasıl geliyor? Bu kadar bilgiyi nasıl biliyorlar da yazıyorlar? Yazarken neler yaşıyorlar, neler yapıyorlar? Masa başında mı yazıyorlar, kendilerini ormana mı atıyorlar? Kurşun kalemle mi yazıyorlar, bilgisayarla mı yazıyorlar?” İşte bu soruların peşine düşünce ortaya elinde tuttuğun bu kitap çıktı. Çocuk edebiyatı eserlerini kaleme alan yazarların ilginç alışkanlıkları, yazma serüvenleri, çocuklukları ve onların haklarında daha bilmediğin birçok konuya sayfalar Devamını Gör

Türü
:
Giriş
Sayfa Sayısı
:
136
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
4/2024
Boyutlar
:
13.5 x 21.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786256901742
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
16.07.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • Okumayı çok seven biri olarak bir zaman sonra, “Acaba kitaplar nasıl yazılıyor?” diye düşünmekten kendimi alamadım. “İnsanların akıllarına bu muhteşem fikirler nasıl geliyor? Bu kadar bilgiyi nasıl biliyorlar da yazıyorlar? Yazarken neler yaşıyorlar, neler yapıyorlar? Masa başında mı yazıyorlar, kendilerini ormana mı atıyorlar? Kurşun kalemle mi yazıyorlar, bilgisayarla mı yazıyorlar?” İşte bu soruların peşine düşünce ortaya elinde tuttuğun bu kitap çıktı. Çocuk edebiyatı eserlerini kaleme alan yazarların ilginç alışkanlıkları, yazma serüvenleri, çocuklukları ve onların haklarında daha bilmediğin birçok konuya sayfalar arasında şahitlik edeceksin. Benden duymuş olma ama yazarlar tuhaf insanlar vesselam!
    Bu tuhaflıkları okumaya hazırsan haydi, çevir sayfaları!
    Bu kitap çocuklara, çocuk edebiyatı alanındaki yazarları tanıtmakla kalmayacak, çocukların okuma listesine  birçok kitap eklemesini ve nitelikli kitaplar okumasını sağlayacak.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.