3
189,15 TL
195,00 TL
Kazancınız
:
5,85 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Çoksatar kitapların yazarı David Howe, bu çalışmayla otuz yılı aşkın klinik ve araştırma deneyimini okura sunuyor. Konuya bütünsel bir bakış açısıyla yaklaşan ve “estetik” bir kavramın nasıl olup da ruh sağlığının esas kavramı haline geldiğini ortaya koyan yazar, kitabın akışını nörolojik, evrimsel, sosyal ve gelişimsel bir arka plana oturtup empatinin yaşa, cinsiyete, kişiliğe ve duruma göre değişen doğasını irdeliyor.

David Howe’un rehberliğinde, zihnimizin derinliklerinde boğulmamak için ilkin başka zihinlerde yüzmemiz gerektiğini, anlaşılmak için ilkin an Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
304
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
9/2023
Boyutlar
:
12.0 x 20.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786254498466
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
22.05.2024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • Tavsiye Et
 • Hızlı Mesaj
 • Çoksatar kitapların yazarı David Howe, bu çalışmayla otuz yılı aşkın klinik ve araştırma deneyimini okura sunuyor. Konuya bütünsel bir bakış açısıyla yaklaşan ve “estetik” bir kavramın nasıl olup da ruh sağlığının esas kavramı haline geldiğini ortaya koyan yazar, kitabın akışını nörolojik, evrimsel, sosyal ve gelişimsel bir arka plana oturtup empatinin yaşa, cinsiyete, kişiliğe ve duruma göre değişen doğasını irdeliyor.

  David Howe’un rehberliğinde, zihnimizin derinliklerinde boğulmamak için ilkin başka zihinlerde yüzmemiz gerektiğini, anlaşılmak için ilkin anlamak zorunda olduğumuzu bir kez daha keşfediyoruz.

  “Okuduğumda keşke ben yazmış olsaydım dediğim bir kitap.”

  Dr. Lou Agosta

  “Empatiye dair yapılmış büyüleyici ve müthiş kapsamlı bir inceleme.”

  –Prof. Ernesto Spinelli

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.