3
%3

Harfleri Öğreniyorum - Bilişsel Beceri El Göz Koordinasyonu

Yazar Adı: Bahar Sarıkaya
48,50 TL
50,00 TL
Kazancınız
:
1,50 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Okuma ve yazma su¨reci birçok bilişsel becerinin öğrenildiği temel bir alandır. Bu nedenle temel ses farkındalığı çalışmalarında çocuklarımıza görsel-işitsel farkındalık ve beceri kazandırmanın yanında ku¨çu¨k kas gelişimi ile yazma becerisini de desteklemeye yönelik çalışmaların bulunduğu Harfleri Öğreniyorum kitabımızdan, tu¨m anasınıfı ile ilkokul birinci sınıflarda uygulanacak sınıf içi ve ev çalışmalarında yararlanabilirsiniz.

Birinci sınıf, öğrenme yolculuğunda okuma yazma ile birçok alana aynı anda adım attığımız uzun bir yolculuğun başlangıcıdır. Bu yolculuğa sağlam ve gu¨venilir bir başlangıç yapabilmeleri için öğrencilerimizin okuduğunu anlamalarını sağlayan, görsel okumadan anlamlı okumaya geçişlerini hızlandıran bir çal Devamını Gör

Türü
:
Çocuklar İçin Bilgi Kitapları
Sayfa Sayısı
:
80
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
10/2020
Boyutlar
:
21.00 x 29.00
Kağıt Tipi
:
1. Hamur
ISBN Numarası
:
9786050208085
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
16.06.2024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • Tavsiye Et
 • Hızlı Mesaj
 • Okuma ve yazma su¨reci birçok bilişsel becerinin öğrenildiği temel bir alandır. Bu nedenle temel ses farkındalığı çalışmalarında çocuklarımıza görsel-işitsel farkındalık ve beceri kazandırmanın yanında ku¨çu¨k kas gelişimi ile yazma becerisini de desteklemeye yönelik çalışmaların bulunduğu Harfleri Öğreniyorum kitabımızdan, tu¨m anasınıfı ile ilkokul birinci sınıflarda uygulanacak sınıf içi ve ev çalışmalarında yararlanabilirsiniz.

  Birinci sınıf, öğrenme yolculuğunda okuma yazma ile birçok alana aynı anda adım attığımız uzun bir yolculuğun başlangıcıdır. Bu yolculuğa sağlam ve gu¨venilir bir başlangıç yapabilmeleri için öğrencilerimizin okuduğunu anlamalarını sağlayan, görsel okumadan anlamlı okumaya geçişlerini hızlandıran bir çalışma ile başlamaları, Harfleri Öğreniyorum kitabımıza temel hedef olarak konulmuştur.

  Didem Çavuşlu
  Psikolojik Danışman ve Eğitim Danışmanı

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.