3
275,40 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Beslendiğinizi hissettiğiniz ya da sizi gülümseten, düşündüren ve zenginleştiren insanlarla vakit geçirin. Tutkulu olduğunuz ya da ilginizi çeken, sizi zorlayan ve aynı zamanda size huzur veren faaliyetlere katılın. Kendinizi güvende hissettiğinizde keşfetmeye, araştırmaya, merak etmeye, bir amaç ve anlam duygusu uyandıran deneyimlerin peşinden gitmeye daha yatkın olursunuz.
Peki ya kendinizi güvende hissetmek için ne yapmalısınız?
Psikolog, yazar ve eğitimci Dr. Joan I. Rosenberg, sizinle başarınız arasında sekiz farklı duygunun -üzüntü, utanç, çaresizlik, öfke, pişmanlık, hayal kırıklığı, doyumsal yoks Devamını Gör

Türü
:
Kişisel Gelişim
Sayfa Sayısı
:
312
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
Boyutlar
:
13.5 x 21.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786256974333
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
27.07.2024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • Tavsiye Et
 • Hızlı Mesaj
 • Beslendiğinizi hissettiğiniz ya da sizi gülümseten, düşündüren ve zenginleştiren insanlarla vakit geçirin. Tutkulu olduğunuz ya da ilginizi çeken, sizi zorlayan ve aynı zamanda size huzur veren faaliyetlere katılın. Kendinizi güvende hissettiğinizde keşfetmeye, araştırmaya, merak etmeye, bir amaç ve anlam duygusu uyandıran deneyimlerin peşinden gitmeye daha yatkın olursunuz.
  Peki ya kendinizi güvende hissetmek için ne yapmalısınız?
  Psikolog, yazar ve eğitimci Dr. Joan I. Rosenberg, sizinle başarınız arasında sekiz farklı duygunun -üzüntü, utanç, çaresizlik, öfke, pişmanlık, hayal kırıklığı, doyumsal yoksunluk (frustrasyon) ve savunmasızlık- olduğunu söylüyor. İnsanların hayatta başarılı olmalarını ve kendilerini yeterli hissetmelerini engelleyen şeyin bu sekiz duyguyu deneyimleyememek ve bu duygularla başa çıkamamak olduğunu dile getiriyor.
  Hayatı Sevmek için 90 Saniye, insanların neden hoş olmayan veya rahatsız edici duygulardan kaçınma eğiliminde olduğu (ve bunun neden zararlı olduğu), iltifatları kabul etmeyi öğrenmek, güne iyi bir şekilde başlamak ve bitirmek için sahip olunması gereken alışkanlıklar, çocukların güçlü duygularla başa çıkarken geliştirmesi gereken sağlıklı yollar konusunda onlara nasıl yardımcı olunacağı gibi pek çok konuyu detaylarıyla aktarıyor. 
  Sevdiğiniz bir hayatı yaratmak için ihtiyaç duyduğunuz tek şey sekiz farklı duygunun 90 saniye süren duygulanım dalgasını deneyimlemek! 

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.