3
Stokta Yok
Kısa Ürün Açıklaması

Kırkına merdiven dayamış başarısız film yapımcısı Chris Kraus tanınmış kültür ve sanat kuramcısı Dick ile geçirdiği gecenin ardından delicesine bir aşka tutulur. Kocasının da dahil olduğu ve zamanla acayip bir oyuna dönüşen bu aşk sayesinde Chris durmaksızın yazar ve kendine nasıl düşünmesi gerektiğini öğretmeye başlar. Dick’e vurulmanın ortaya çıkardığı erotik enerjiyle Chris aşk, sanat, cinsellik ve evlilik hakkındaki görüşlerini yeniden sorgulamaya başlar. I Love Dick son 20 yılın en önemli feminist metni kabul ediliyor. Günümüzün en komik, en vahşi romanlarından biri.

Şahane bir kitap, deneysel bir heyecan treni.

- Observer

I Love Dick güldürdü -ağlattı- beni ama en önemlisi zamanımızın arzu ve y Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
288
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
2/2019
Boyutlar
:
13.60 x 19.50
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786059949613
Planlanan Teslimat
:
17.04.2024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • Tavsiye Et
 • Hızlı Mesaj
 • Kırkına merdiven dayamış başarısız film yapımcısı Chris Kraus tanınmış kültür ve sanat kuramcısı Dick ile geçirdiği gecenin ardından delicesine bir aşka tutulur. Kocasının da dahil olduğu ve zamanla acayip bir oyuna dönüşen bu aşk sayesinde Chris durmaksızın yazar ve kendine nasıl düşünmesi gerektiğini öğretmeye başlar. Dick’e vurulmanın ortaya çıkardığı erotik enerjiyle Chris aşk, sanat, cinsellik ve evlilik hakkındaki görüşlerini yeniden sorgulamaya başlar. I Love Dick son 20 yılın en önemli feminist metni kabul ediliyor. Günümüzün en komik, en vahşi romanlarından biri.

  Şahane bir kitap, deneysel bir heyecan treni.

  - Observer

  I Love Dick güldürdü -ağlattı- beni ama en önemlisi zamanımızın arzu ve yaşlanma gibi önemli konularında düşündürttü. Dick bu kışkırtıcı düşüncelerin vesilesi sadece, heyecanlı, keskin ve derin bir kitap.

  - Bell Hooks, “Hep Aşka Dair” kitabının yazarı

  Otobüste okuyun bunu - cesaretiniz varsa.

  - Sunday Times

  Zeki kadınları düzenin baskısı altında ezilmiş gösteren o bildik hikayelere coşkulu bir karşı çıkış.

  - Guardian

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.