3
291,00 TL
300,00 TL
Kazancınız
:
9,00 TL
Kısa Ürün Açıklaması

İster ilişkilerde, ister iş hayatında, isterse de günlük etkileşimlerde olsun, iletişim bağları güçlendirir. Ancak çoğumuza iletişimin temel becerileri ya da gerçek benliğimizi en iyi şekilde nasıl temsil edeceğimiz hiç öğretilmedi. Etkili iletişim, refahımız ve mutluluğumuz için vücudumuza aldığımız gıda kadar önemlidir. Sağlıklı (ve besleyici) ya da zehirli (ve yıkıcı) olabilir.

Bu kitap, dünyayı deneyimleme ve etkileme şeklimizi sonsuza dek değiştirecek dinleme ve konuşma becerilerini öğrenmenin en kolay yolu. Yanlış anlama ve yanlış anlaşılmanın tehlikelerinin ve hayal kırıklıklarının önü Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
167
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
10/2023
Boyutlar
:
13.5 x 21.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786256478152
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
22.05.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • İster ilişkilerde, ister iş hayatında, isterse de günlük etkileşimlerde olsun, iletişim bağları güçlendirir. Ancak çoğumuza iletişimin temel becerileri ya da gerçek benliğimizi en iyi şekilde nasıl temsil edeceğimiz hiç öğretilmedi. Etkili iletişim, refahımız ve mutluluğumuz için vücudumuza aldığımız gıda kadar önemlidir. Sağlıklı (ve besleyici) ya da zehirli (ve yıkıcı) olabilir.

    Bu kitap, dünyayı deneyimleme ve etkileme şeklimizi sonsuza dek değiştirecek dinleme ve konuşma becerilerini öğrenmenin en kolay yolu. Yanlış anlama ve yanlış anlaşılmanın tehlikelerinin ve hayal kırıklıklarının önüne geçmemizde bir rehber niteliğinde.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.