3
%10
202,50 TL
225,00 TL
Kazancınız
:
22,50 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Ari’nin annesinin, ölmeden önce ondan ve abisi Gage’den iki dileği vardı: İki kardeş birbirlerini asla bırakmayacak ve Ari beşinci sınıftan sonra yetenekli öğrencilerin gittiği Carter Ortaokulu’nda okuyacaktı.

Bu nedenle, Gage on dokuz yaşına gelip de koruyucuları Janna’nın evinden ayrılma kararı aldığında Ari onunla gitmesi gerektiğini biliyordu. Fakat aradan haftalar geçmesine rağmen Gage ne bir iş ne de bir ev bulabilmişti. O ve Ari bazen bir tanıdığın salonundaki kanepede, bazen sığınma evinde, bazense küçücük bir depoda geceyi geçirirken, bütün bu yaşam mücadelesinin arasında Ari’nin derslerindeki başarısını sürdürüp Carter Ortaokulu’na kabul edilmesi giderek zorlaşıyordu. Yoksa Ari, annesinin son iki dileğinin birinden vazgeç Devamını Gör

Türü
:
Gençlik
Sayfa Sayısı
:
328
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
8/2020
Boyutlar
:
13.0 x 19.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786050643022
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
24.07.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • Ari’nin annesinin, ölmeden önce ondan ve abisi Gage’den iki dileği vardı: İki kardeş birbirlerini asla bırakmayacak ve Ari beşinci sınıftan sonra yetenekli öğrencilerin gittiği Carter Ortaokulu’nda okuyacaktı.

    Bu nedenle, Gage on dokuz yaşına gelip de koruyucuları Janna’nın evinden ayrılma kararı aldığında Ari onunla gitmesi gerektiğini biliyordu. Fakat aradan haftalar geçmesine rağmen Gage ne bir iş ne de bir ev bulabilmişti. O ve Ari bazen bir tanıdığın salonundaki kanepede, bazen sığınma evinde, bazense küçücük bir depoda geceyi geçirirken, bütün bu yaşam mücadelesinin arasında Ari’nin derslerindeki başarısını sürdürüp Carter Ortaokulu’na kabul edilmesi giderek zorlaşıyordu. Yoksa Ari, annesinin son iki dileğinin birinden vazgeçmek zorunda mı kalacaktı?

    Mücadeleci ve cesur Ari’nin başından geçenler; evsizliği, aitlik duygusunu, kararlılığı ve sadakati on bir yaşındaki bir kız çocuğun gözünden yansıtırken sizlere bambaşka duyguları aynı anda yaşatacak.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.