3
%10
Stokta Yok
162,00 TL
180,00 TL
Kazancınız
:
18,00 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Bilinen dünyaların hepsini ve Amber’i binlerce yıldır ayakta tutan Desen, şimdi Kaos’un yıkıcı güçlerinin saldırısı altındadır. Oberon’un dönüşüyle prens ve prenseslerin hepsine bir görev düşer fakat görevlerin en büyüğü Corwin’indir: Evreni bir uçtan diğer uca katedip Kaos Sarayları’na ulaşmalı ve entrikacı kardeşi Brand’i alt etmelidir.

Her şeyi silip süpürecek kıyamet fırtınasının önünü kesmeye çalışan Corwin birbirinden tuhaf engelleri aşmaya ve Desen’i tekrar yaratmaya çalışacaktır. Kaos Sarayları’nın dans eden g&oum Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
176
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
Boyutlar
:
13.5 x 21.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786052651315
Planlanan Teslimat
:
26.05.2024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • Tavsiye Et
 • Hızlı Mesaj
 • Bilinen dünyaların hepsini ve Amber’i binlerce yıldır ayakta tutan Desen, şimdi Kaos’un yıkıcı güçlerinin saldırısı altındadır. Oberon’un dönüşüyle prens ve prenseslerin hepsine bir görev düşer fakat görevlerin en büyüğü Corwin’indir: Evreni bir uçtan diğer uca katedip Kaos Sarayları’na ulaşmalı ve entrikacı kardeşi Brand’i alt etmelidir.

  Her şeyi silip süpürecek kıyamet fırtınasının önünü kesmeye çalışan Corwin birbirinden tuhaf engelleri aşmaya ve Desen’i tekrar yaratmaya çalışacaktır. Kaos Sarayları’nın dans eden göğü altındaki topraklar ise o güne değin hiç görülmemiş bir cenaze alayına sahne olacaktır.

  Amber Yıllıkları’nın beşinci kitabı Kaos Sarayları’yla birlikte Corwin’in epik hikâyesi sona eriyor. 

  “Komik, bilge ve hayranlık uyandırıcı… Kimse gerçekle miti Roger Zelazny gibi bir araya getiremezdi.” –Neil Gaiman

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.