Yeni Üye | Üye Girişi | Sipariş Takibi | Favorilerim | Yardım | Bize Ulaşın | Şifremi Unuttum | Bayi Girişi | Blog
Google+ FaceBook Twitter
Popup

adet sepetinize eklenmiştir.

Toplam Fiyat:
Arkadaş Kitabevi > Kitap > Kitapseç Yayıncılık > KPSS A Grubu Kamu Yönetimi Çek Kopar Yaprak Test 2015
KPSS A Grubu Kamu Yönetimi Çek Kopar Yaprak Test 2015

KPSS A Grubu Kamu Yönetimi Çek Kopar Yaprak Test 2015

Kitapseç Yayıncılık
Adet:  
Seçtiğiniz adet sepete eklenecektir.
Fiyatlarımıza KDV dahildir.
%20 İndirim
Arkadaş Fiyatı: 9,6 TL
Etiket Fiyatı: 12 TL
Kazancınız: 2,40 TL
Kazanacağınız Puan: 19
Twitter Facebook Google + Tumblr More
Ürün Açıklaması
KPSS A Grubu Kamu Yönetimi Çözümlü Soru Bankası 2013Ülkemizde Kamu görevlerine ilk defa atanacakların seçimi ve yerleştirilmesi Kamu Perso-neli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçlarına göre yapılmaktadır. Ve adaylar bu sınavdaki başarı de-recelerine göre atanabilme hakkını elde etmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavına giren aday sayısı her yıl katlanarak artmakta, buna rağmen atama yapılacak kadro sayısı sınırlı kalmaktadır. Yargı Yayınevi olarak, KPSS A Grubuna hazırlanan adaylar için, önemli bir ek-sikliği dolduracağına inandığımız KPSS A Grubu için Tamamı Çözümlü Kamu Yönetimi Soru Bankası kitabımızı sizlerin hizmetine sunduk.
Kitabın düzenlenmesinde göz önünde bulundurulan temel yaklaşımlar şunlardır;
? Kitabın hazırlanması aşamasında kamu yönetimi alanına ilişkin hazırlanan ve özellikle üniversitelerimizde ders kitabı olarak okutulan tüm kaynaklar taranmıştır.
? KPSS-A Grubu, TODAİE, Kaymakamlık ve benzer tüm sınavların kamu yönetimi alanına giren soruları titizlikle taranmış ve kapsam netleştirilmeye çalışılmıştır. Netleştirilen alanı kapsayacak müfredatta özgün sorular hazırlanmıştır.
? Hazırlanan tüm soruların çözümlü olması tercih edilmiş ve bu sayede konuların kav-ranılmasına çaba gösterilmiştir.
? 2001den günümüze KPSS Kamu Yönetiminde çıkan sorular kitabımızın son bölümü-ne eklenmiştir. Bu vesileyle çıkmış soruları çözmek isteyen adayların ikinci bir kaynak alma zorunluluğu kalmamıştır.
? Soru bankamızda kamu yönetiminin çerçevesini oluşturan yönetim bilimi, siyaset bilimi, Türk siyasal hayatı, anayasa hukuku, idare hukuku, yerel yönetimler, medeni hukuk, kentleşme ve konut politikaları, çevre sorunları, kamu yönetiminde güncel sorunlar, kamu yönetiminde yeni yaklaşımlar, kamu maliyesi ve sosyoloji alanlarının tümüne yer verilmiştir. Soruların oranına karar verirken KPSS Kamu Yönetimi sorularının dağılımı dikkate alınmıştır.
? Soru bankamız, KPSS ile beraber kaymakamlık, hâkimlik, müfettişlik, uzmanlık ve TODAİE Sınavlarına hazırlananlar içinde çok faydalı olacaktır.
Sınavda başarılı olmanız fazla ve yoğun ders çalışmanız ile değil, KPSS A konu kap-samına ve soru stratejilerine uygun konuların açıklandığı kaynak kitaplara çalışmanıza ve soru stratejilerini algılamanıza uygun teknik çalışmanıza bağlı olduğunu unutmayınız. Bu kaynak sınava ilişkin soru stratejilerini ve çözümleme tekniklerini farklı açılardan size suna-caktır. Sınav sistemine ilişkin sorularınızı ya da kitap hakkındaki görüşlerinizi Genel Yayın Yönetmeni Öğr. Gör. Hasan Can OKTAYLARın 0505 757 22 04 nolu telefonuna bildirebilir-siniz. Ayrıca sınav sistemi ve gelişmeler ile güncellemeleri www.yargiyayınevi.com ve www.teklider.com.tr adreslerinden öğrenebilirsiniz.
Kitabın hazırlanmasında ve yayımlanmasında emeği geçen Yargı Yayınevi sahibi
Yılmaz Ulaş KAVASa, dizgisini yapan Ayşe ÜSTÜNDALa ve tüm Yargı Yayınevi çalışanlarına teşekkür ederim.
Ürün Detayı
ISBN: 9786051640662
Yayıncı: Kitapseç Yayıncılık
Yazar: Kolektif
Dil: Türkçe
Cilt: Karton
En (cm): 14
Boy (cm): 20
Kağıt Cinsi: 2.Hamur

Başa Dön