Yeni Üye | Üye Girişi | Sipariş Takibi | Favorilerim | Yardım | Bize Ulaşın | Şifremi Unuttum | Bayi Girişi | Blog
Google+ FaceBook Twitter
Popup

adet sepetinize eklenmiştir.

Toplam Fiyat:
Arkadaş Kitabevi > Kitap > Kamer Yayınları > Türk İslam Tarihinden Hitabeler
Türk İslam Tarihinden Hitabeler

Türk İslam Tarihinden Hitabeler

Kamer Yayınları
Adet:  
Seçtiğiniz adet sepete eklenecektir.
Fiyatlarımıza KDV dahildir.
%40 İndirim
Arkadaş Fiyatı: 9,6 TL
Etiket Fiyatı: 16 TL
Kazancınız: 6,40 TL
Kazanacağınız Puan: 19
Twitter Facebook Google + Tumblr More
Ürün Açıklaması
"Allah´ım, İslam sancağını yükselt ve ona yardım et! Şirkin boynunu vurmak ve kökünü kazımak suretiyle yok et! Sa¬na İtaat için canlarını feda edip, sana tabi olmak hususundu kanlarını akıtan, senin yolunun mücahitlerini kuvvetlendi¬rerek, yurtlarını güvenlik ve zaferle dolduran yardımların¬dan mahrum etine. Müminlerin emirinin burhanı olan Sul¬tan Alparslan´ın senden dilediği yardımı esirgeme ki o bu sayede hükmünü yürütsün, şanını yaysın ve zamanın güç¬lükleri karşısında kolayca yerinde tutunabilsin.
Senin dinini şerefli ve yüce tutabilmesi için onu lütufkâr et ve her zaman devamlı tesir icra eden desteğinden mahrum etme. Onun kâfirlerin karşısındaki bugünü, yarınına da yetsin. Ordusunu meleklerinle destekle. Niyet ve azmini, hayır ve başarıyla sonuçlandır. Çünkü o senin ulu rızan için rahatını terk etti. Malı ve ca¬nıyla senin emirlerine uymak amacıyla senin yoluna düştü. Çünkü sen "ey iman edenler, can yakıcı bir azaptan kurtaracak kazançlı bir yolu size göstereyim mi? Allah'a ve peygamberine inanıyorsanız, onun yolunda can ve malınızla savaşınız" diyorsun. Senin sözün gerçektir.
Allah´ım, o nasıl senin çağrına itaat edip, şeriatının ko¬runması yolunda gevşeklik göstermeden emrine uymuş ve düş¬manlarına bizzat karşı koyarak, dinine hizmet için geceyi gündüze katmışsa; sen de ona zafer kısmet eyle, arzu ve isteklerinde ona yardımcı ol, kaza ve kaderini onun için iyi tecelli ettir. Onu öyle bir koruyucu ile kuşat ki, düşmanların her türlü kinlerini defetsin ve lütfun ile bu koruyucu en sağlam eller¬le muhafaza etsin. Yapmak istediği her işi ona kolay kıl ve isteğini yerine getir. Bu suretle onun kutsal hareketi zaferden ışık alsın, şirk erbabı hak yollarını göremeyip sapıklıkta gözlerini kapasın.
Ey Müslümanlar! Doğru bir niyet, dürüst bir azim ve Al¬lah´tan korkan temiz kalplerle ve ihlâs bahçesinden kısmet alan inançlarla onun için Allah´a yalvarıp yakarınız. Çünkü eksiklerden beri olan yüce Allah kitabında şöyle buyuruyor: ´Ey Muhammed, on¬lara dualarınız olmasa Rabbim size niçin değer versin, de.´ Onun güçlü kuvvetli olarak düşmanlarını yok etmesi, sancağını yükseltip zaferlerin en son derecesine erişmesi ve gayesine nail olması hususunda Allah´a dua ve niyazda bulununuz.
Ürün Detayı
ISBN: 9786059113564
Yayıncı: Kamer Yayınları
Yazar: Şenol Susoy
Dil: Türkçe
Sayfa Sayısı: 416
Cilt: Karton
En (cm): 13,5
Boy (cm): 21
Kağıt Cinsi: 2.Hamur

Başa Dön