3

Korece Alfabe Sözcük Yapısı Sesli Kitap

Yazar Adı: Şehriban Karacan
344,76 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Korece alfabesi olan Hangıl üzerine bir yapıt, sözcüklerin cümle içinde kullanılışı telaffuz bilgileri, kitaptaki sözcükler; başlangıç orta üst düzey sözcük gruplarından oluşmaktadır.
Bu kitap sözcük öğreniminden daha çok okuma yazma becerisini geliştirmek üzere oluşturulmuştur. İlk aşamada amaç kişinin Korece duyduğu telaffuzu yazabilmesi ve gördüğü yazılı metinleri kolaylıkla anlayabilmesini sağlayabilmektedir. Öğrenimini destekleyen alıştırmalar eşliğinde zevkli ve kolay bir şekilde kendi başına Korece okuma yazma becerisi kazanarak orta veya ileri düzeyde Korece öğrenebilmek Devamını Gör

Türü
:
Dil Öğrenimi - Sözlük - Referans Kitaplar
Sayfa Sayısı
:
180
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
2/2023
Boyutlar
:
16.0 x 23.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9789754716436
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
17.06.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • Korece alfabesi olan Hangıl üzerine bir yapıt, sözcüklerin cümle içinde kullanılışı telaffuz bilgileri, kitaptaki sözcükler; başlangıç orta üst düzey sözcük gruplarından oluşmaktadır.
    Bu kitap sözcük öğreniminden daha çok okuma yazma becerisini geliştirmek üzere oluşturulmuştur. İlk aşamada amaç kişinin Korece duyduğu telaffuzu yazabilmesi ve gördüğü yazılı metinleri kolaylıkla anlayabilmesini sağlayabilmektedir. Öğrenimini destekleyen alıştırmalar eşliğinde zevkli ve kolay bir şekilde kendi başına Korece okuma yazma becerisi kazanarak orta veya ileri düzeyde Korece öğrenebilmek için ilk adımı olacaktır. 

    Kitabın seslendirmesine www.fono.com.tr web sayfamıza ücretsiz üye olup seslendirmeler kısmından erişebilirsiniz.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.