3
133,86 TL
138,00 TL
Kazancınız
:
4,14 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Ebeveynlerin çocukları için terapiye başvurmalarının en büyük nedenlerinden biri öfke kontrol sorunlarıdır. Birçok çocuk öfke nöbetlerini, uygunsuz tepkiler vermeyi, vaktinde yatağa girmek veya banyo yapmak gibi kuralları reddetmeyi erken yaşlarda bırakır. Fakat bazı çocuklar dürtüsellik ve öz kontrol konularında sorunlar yaşadıkları için bu tür davranışları bırakmakta zorlanırlar. Bu durum özenle ele alınmadığı takdirde çocuğun ergenlik ve yetişkinlik döneminde de ciddi sıkıntılar yaşamasına sebep olabilir.

Bu kitapta çocukların bu tür sorunların üstesind Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
176
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
Boyutlar
:
13.5 x 19.5
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786259883410
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
15.07.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • Ebeveynlerin çocukları için terapiye başvurmalarının en büyük nedenlerinden biri öfke kontrol sorunlarıdır. Birçok çocuk öfke nöbetlerini, uygunsuz tepkiler vermeyi, vaktinde yatağa girmek veya banyo yapmak gibi kuralları reddetmeyi erken yaşlarda bırakır. Fakat bazı çocuklar dürtüsellik ve öz kontrol konularında sorunlar yaşadıkları için bu tür davranışları bırakmakta zorlanırlar. Bu durum özenle ele alınmadığı takdirde çocuğun ergenlik ve yetişkinlik döneminde de ciddi sıkıntılar yaşamasına sebep olabilir.

    Bu kitapta çocukların bu tür sorunların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak amacıyla kırk eğlenceli etkinlik bulunuyor. Bu etkinlikler, çocukların belirli teknikleri kullanarak öfkelerini yönetmenin olumlu yollarını öğrenmelerine rehberlik ediyor. Kitapta aynı zamanda öfke sorunlarını daha da kötüleştirebilecek uyku eksikliği gibi yaygın olarak görülen durumlara da değiniliyor. Duygusal, davranışsal ve sosyal becerilerin tıpkı spor, müzik ya da akademik beceriler gibi öğrenilebileceğini varsayan duygusal zekâ teorisine dayanan teknikler aracılığıyla kazanılacak beceriler çocuğunuzun evdeki ve okuldaki davranışlarının düzelmesini sağlayacak. Kitaptaki eğlenceli etkinlikler aracılığıyla duyguları hakkında konuşmayı ve duygularını kontrol etmeyi öğrenen çocuklar, arkadaşlarıyla olan ilişkilerini iyileştirmeyi ve hem akademik hem de mesleki başarı sağlayan alışkanlıkları geliştirmeyi başaracaklar. 

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.