3
%17
182,60 TL
220,00 TL
Kazancınız
:
37,40 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Dokuz yıl önce Vivienne Jones kırık kalbini, her genç cadının yapacağı şekilde votka, duygusal müzikler, köpüklü bir banyo… ve eski erkek arkadaşını lanetleyerek iyileştirmeye kalkıştı. Elbette Vivienne cadılık yeteneklerini böyle amaçlar için kullanmaması gerektiğini biliyordu ama kuzeni Gwyn’le yaptıkları şeyin gerçek bir lanet olmadığından oldukça emindi.
Ta ki kasabanın kurucularının soyundan gelen, yıllar önce kalbini kıran ve hâlâ sinir bozacak kadar yakışıklı görünen Rhys Penhallow, Graves Glen’e dönene kadar. Rhys kasabanın ley hatlarını yeniden güçlendirmek ve her yıl düzenli olarak ger&c Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
264
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
Boyutlar
:
13.5 x 21.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786256411654
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
16.04.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • Dokuz yıl önce Vivienne Jones kırık kalbini, her genç cadının yapacağı şekilde votka, duygusal müzikler, köpüklü bir banyo… ve eski erkek arkadaşını lanetleyerek iyileştirmeye kalkıştı. Elbette Vivienne cadılık yeteneklerini böyle amaçlar için kullanmaması gerektiğini biliyordu ama kuzeni Gwyn’le yaptıkları şeyin gerçek bir lanet olmadığından oldukça emindi.
    Ta ki kasabanın kurucularının soyundan gelen, yıllar önce kalbini kıran ve hâlâ sinir bozacak kadar yakışıklı görünen Rhys Penhallow, Graves Glen’e dönene kadar. Rhys kasabanın ley hatlarını yeniden güçlendirmek ve her yıl düzenli olarak gerçekleşen Güz Şenliği’nde boy göstermek için kasabaya dönmüştü. Kısa bir yolculuk olması gereken şey bir felaketler silsilesine dönüştüğünde Vivienne laf olsun diye yaptıkları lanetin o kadar da zararsız olmadığını fark etmeye başlayacaktı.
    Graves Glen’de her şey ters gitmeye başlamıştı; aniden ortaya çıkan şeytani oyuncaklar, öfkeli bir hayalet ve konuşan bir kedi. Vivienne, Rhys’la birlik olup kasabayı kurtarmak ve çok geç olmadan bu aşk lanetini kırmanın bir yolunu bulmak için aralarındaki olağanüstü çekimi görmezden gelmek zorundaydı.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.