3
Kısa Ürün Açıklaması

“San’at her dönem ve toplumda, hayatları kuşatan, bu hayata bir renk ve ufuk getiren, bireyin ve toplumun duygusal alanını geliştiren vazgeçilmez bir olgudur. Diğer bir deyişle hayatın duygusal boyutunun olmazsa olmazıdır. Daha da ötesi san’at bireyin ve toplumun duygusal ihtiyaçlarına cevap veren, bu ihtiyaçları tatmin eden, büyük bir eylemler külliyatıdır.” Bilim tarihi ve felsefesi, kültür, medeniyet, sanat üzerine çalışmalarıyla düşünce dünyamızın önemli isimlerinden biri sayılan Saadettin Ökten’in Mihrapta Asılı Kandil kitabı aynı zamanda ufuk açıcı, sürükleyici bir Devamını Gör

Türü
:
Sanat
Sayfa Sayısı
:
120
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
4/2023
Boyutlar
:
14.0 x 21.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786257548915
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
18.06.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • “San’at her dönem ve toplumda, hayatları kuşatan, bu hayata bir renk ve ufuk getiren, bireyin ve toplumun duygusal alanını geliştiren vazgeçilmez bir olgudur. Diğer bir deyişle hayatın duygusal boyutunun olmazsa olmazıdır. Daha da ötesi san’at bireyin ve toplumun duygusal ihtiyaçlarına cevap veren, bu ihtiyaçları tatmin eden, büyük bir eylemler külliyatıdır.” Bilim tarihi ve felsefesi, kültür, medeniyet, sanat üzerine çalışmalarıyla düşünce dünyamızın önemli isimlerinden biri sayılan Saadettin Ökten’in Mihrapta Asılı Kandil kitabı aynı zamanda ufuk açıcı, sürükleyici bir hayat hikayesi. 
    Yazarının deyişiyle, “Duygu dünyasının, san’at eseri, sanatkâr ve toplumla olan ilişkisini bireysel ölçekte algılayıp 
    sınayan birisinin hayat hikâyesi.” Kültürle ve sanatla ilgilenen her okurun baş ucunda bulunması gereken bir kılavuz eser.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.