3
%10

Organik Kitap - Duvarın Arkasında Ne Var?

Yazar Adı: Marido Viale
153,00 TL
170,00 TL
Kazancınız
:
17,00 TL
Kısa Ürün Açıklaması

İki ülke arasında yüksek bir duvar varmış. Duvar hep oradaymış. Duvarın doğru tarafında iyiler yaşarmış, öteki tarafında ise kötüler. Duvarın her iki tarafındakiler de böyle söylüyormuş. Derken bir gün bir çocuk duvarda bir delik görmüş. Ve duvarın arkasını görebilmek için deliği büyütmeye başlamış. Yavaş yavaş. Sessizce. Duvarın arkasında ne varmış acaba? Bunu nihayet kendi gözleriyle görebilecekmiş. 

Duvarın Arkasında Ne Var? bilinmeyene duyulan korku, başkalarını kabul etmenin ve hoşgörünün hayatımıza kattığı zenginlikler üzerine evrensel bir hikâye Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
36
Kapak
:
Ciltli
Basım Tarihi
:
Boyutlar
:
19.5 x 26.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786051887197
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
15.07.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • İki ülke arasında yüksek bir duvar varmış. Duvar hep oradaymış. Duvarın doğru tarafında iyiler yaşarmış, öteki tarafında ise kötüler. Duvarın her iki tarafındakiler de böyle söylüyormuş. Derken bir gün bir çocuk duvarda bir delik görmüş. Ve duvarın arkasını görebilmek için deliği büyütmeye başlamış. Yavaş yavaş. Sessizce. Duvarın arkasında ne varmış acaba? Bunu nihayet kendi gözleriyle görebilecekmiş. 

    Duvarın Arkasında Ne Var? bilinmeyene duyulan korku, başkalarını kabul etmenin ve hoşgörünün hayatımıza kattığı zenginlikler üzerine evrensel bir hikâye.

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.