3
Kısa Ürün Açıklaması

Poynton’daki Ganimetler, Henry James’in insan ilis¸kilerinin karmas¸asını harikulade bir detaycılıkla betimleyen s¸aheseri. Mrs. Gereth, İngiltere’nin gu¨neyindeki Poynton Park’ta biriktirdigˆi kadim hazinelere bu¨yu¨k tutku duyan bir hanımefendidir ve ogˆlu Owen’ın bunların kıymetini bilen bir kadınla evlenmesini ister. Ancak Owen, ku¨ltu¨rel inceliklerin ayırdına varamayan Mona Brigstock’la nis¸anlıdır. Fleda Vetch’in Gereth ailesinin hayatına girmesiyle dramatik bir gerilim ve umulmadık sonuc¸lara gebe bir aile kavgası bas¸lar. Üc¸ kadının zayıf iradeli bir erkekle ilis¸kileri ıs¸ıgˆında hayata ve sanata dair derin go¨zlemler ic¸eren Poynton’daki Ganimetler romanla tiyatroyu bulus¸turan anlatım teknigˆiyle edebiyat tarihinde mu¨stesna Devamını Gör

Türü
:
Klasik Dünya Edebiyatı
Sayfa Sayısı
:
283
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
11/2021
Boyutlar
:
13.00 x 19.50
Kağıt Tipi
:
1. Hamur
ISBN Numarası
:
9789750532313
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
24.07.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • Poynton’daki Ganimetler, Henry James’in insan ilis¸kilerinin karmas¸asını harikulade bir detaycılıkla betimleyen s¸aheseri. Mrs. Gereth, İngiltere’nin gu¨neyindeki Poynton Park’ta biriktirdigˆi kadim hazinelere bu¨yu¨k tutku duyan bir hanımefendidir ve ogˆlu Owen’ın bunların kıymetini bilen bir kadınla evlenmesini ister. Ancak Owen, ku¨ltu¨rel inceliklerin ayırdına varamayan Mona Brigstock’la nis¸anlıdır. Fleda Vetch’in Gereth ailesinin hayatına girmesiyle dramatik bir gerilim ve umulmadık sonuc¸lara gebe bir aile kavgası bas¸lar. Üc¸ kadının zayıf iradeli bir erkekle ilis¸kileri ıs¸ıgˆında hayata ve sanata dair derin go¨zlemler ic¸eren Poynton’daki Ganimetler romanla tiyatroyu bulus¸turan anlatım teknigˆiyle edebiyat tarihinde mu¨stesna bir eser.

    “Poynton’daki Ganimetler, Henry James ku¨lliyatında klasik 19. yu¨zyıl roman formunda yazılmıs¸ eserlerden kaydadegˆer bir farklılıktır.”

    DAVID LODGE

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.