3
%10
103,50 TL
115,00 TL
Kazancınız
:
11,50 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Kitap, reenkarnasyon ve karma konularını tarihsel ve kültürel perspektiflerden ele alır. Mısırlılar, Keldaniler, Druidler, Yunanlar, Romalılar, Yahudiler, Esseniler, ilk Hristiyanlar ve Hintliler gibi çeşitli kültürlerin bu konulardaki inançlarını ve öğretilerini inceler. Kitap, reenkarnasyon ve karma kavramlarının temelini anlatır. Ayrıca modern Batı dünyasındaki ilginin yeniden canlanışını ve bu konudaki öğretileri ele alır. Bu eser, karma yasasının otomatik işleyişini ve herkesin kendi kaderinin uygulayıcısı olduğunu açıklar. Ruhların geçmiş yaşamlarındaki eylemlerinin gelecekteki yaşamlarına nasıl etki ettiğini inceler. Kitap, reenkarnasyonun Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
114
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
10/2023
Boyutlar
:
13.5 x 21.0
Kağıt Tipi
:
1. Hamur
ISBN Numarası
:
9786253685362
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
16.06.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • Kitap, reenkarnasyon ve karma konularını tarihsel ve kültürel perspektiflerden ele alır. Mısırlılar, Keldaniler, Druidler, Yunanlar, Romalılar, Yahudiler, Esseniler, ilk Hristiyanlar ve Hintliler gibi çeşitli kültürlerin bu konulardaki inançlarını ve öğretilerini inceler. Kitap, reenkarnasyon ve karma kavramlarının temelini anlatır. Ayrıca modern Batı dünyasındaki ilginin yeniden canlanışını ve bu konudaki öğretileri ele alır. Bu eser, karma yasasının otomatik işleyişini ve herkesin kendi kaderinin uygulayıcısı olduğunu açıklar. Ruhların geçmiş yaşamlarındaki eylemlerinin gelecekteki yaşamlarına nasıl etki ettiğini inceler. Kitap, reenkarnasyonun kanıtlarını ve bu konuya yöneltilen itirazları ele alır. Bilimsel açıdan mümkün olan kişisel bilinçli deneyimlerin gerçek kanıtlarını sunar.


     Bu kitap, reenkarnasyon ve karma konularını anlamak isteyen herkes için derinlemesine bir inceleme sunar. Ruhun ölümsüzlüğünü ve karma yasasının işleyişini daha iyi kavramanıza yardımcı olacak bir kaynak olarak öne çıkar.

     

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.