3
%3
155,20 TL
160,00 TL
Kazancınız
:
4,80 TL
Kısa Ürün Açıklaması

“Sözcüklerin tek tek karşılıklarını bilmenin anlamsızlığını, birleştirildiklerinde bile anlam kazanmayabileceklerini anlamaktan uzağım.
Zorla belleğini, anımsa kendini!
Sabredin, buluşabilirsiniz.
Hiç de inandırıcı değil artık,
umut yok.”

50 kuşağının öncülerinden Vüs’at O. Bener, öyküleriyle, oyunları ve romanlarıyla geçmişten bugüne modern edebiyatımızın kült yazarlarından biridir. V.O.B., kurmaca ile gerçekliği, birbiri içinde ve birbirinin sınırlarını kurcalayarak, alaysayarak, işi ciddiye bindirerek yaratmış; dilde ve söyleyişte yeni bir biçem ortaya koymuş, sözcükler icat etmiş, yeri geldiğinde fiilleri elinin tersiyle itmiş, çokkatmanlı ve parçalı anlatı evreninde, kördüğüm cümleden boş yücelik anlatısın Devamını Gör

Türü
:
Deneme
Sayfa Sayısı
:
128
Kapak
:
Ciltli
Basım Tarihi
:
5/2022
Boyutlar
:
12.50 x 16.50
Kağıt Tipi
:
1. Hamur
ISBN Numarası
:
9786051857664
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
26.05.2024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • Tavsiye Et
 • Hızlı Mesaj
 • “Sözcüklerin tek tek karşılıklarını bilmenin anlamsızlığını, birleştirildiklerinde bile anlam kazanmayabileceklerini anlamaktan uzağım.
  Zorla belleğini, anımsa kendini!
  Sabredin, buluşabilirsiniz.
  Hiç de inandırıcı değil artık,
  umut yok.”

  50 kuşağının öncülerinden Vüs’at O. Bener, öyküleriyle, oyunları ve romanlarıyla geçmişten bugüne modern edebiyatımızın kült yazarlarından biridir. V.O.B., kurmaca ile gerçekliği, birbiri içinde ve birbirinin sınırlarını kurcalayarak, alaysayarak, işi ciddiye bindirerek yaratmış; dilde ve söyleyişte yeni bir biçem ortaya koymuş, sözcükler icat etmiş, yeri geldiğinde fiilleri elinin tersiyle itmiş, çokkatmanlı ve parçalı anlatı evreninde, kördüğüm cümleden boş yücelik anlatısına, Vüs’atî bir ekole dönüşmüştür.

  100. yaşın kutlu olsun Vüs’at O. Bener!

   

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.