3
%5
228,00 TL
240,00 TL
Kazancınız
:
12,00 TL
Kısa Ürün Açıklaması

Hadis-i Şerifte en güzel bir şekilde ifade edildiği gibi “İnsanların­ en hayırlısı, insanlara ­faydalı­ olanıdır.” sözünü hayatım boyunca kendime şiar edinerek bütün insanlara, diğer mahlûkata, hatta bitkilere ve çevreye faydalı olmaya gayret ettim.
İstanbul Teknik Üniversitesinde akademisyenliğim boyunca talebelerime numune-i imtisal bir hoca olmanın idrakiyle hareket ettim. 
İSKİ Genel Müdürlüğü vazifem boyunca susuz İstanbul’u suya doyurmak, Haliç’i ve denizleri kurtarmak, ağaçlandırma ve büyük çevre yatırımlarını gerçekleştirmek için fedakâr bir şekilde çalışt Devamını Gör

Türü
:
Siyaset
Sayfa Sayısı
:
360
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
12/2022
Boyutlar
:
13.0 x 21.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786059555555
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
20.04.2024
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • Tavsiye Et
 • Hızlı Mesaj
 • Hadis-i Şerifte en güzel bir şekilde ifade edildiği gibi “İnsanların­ en hayırlısı, insanlara ­faydalı­ olanıdır.” sözünü hayatım boyunca kendime şiar edinerek bütün insanlara, diğer mahlûkata, hatta bitkilere ve çevreye faydalı olmaya gayret ettim.
  İstanbul Teknik Üniversitesinde akademisyenliğim boyunca talebelerime numune-i imtisal bir hoca olmanın idrakiyle hareket ettim. 
  İSKİ Genel Müdürlüğü vazifem boyunca susuz İstanbul’u suya doyurmak, Haliç’i ve denizleri kurtarmak, ağaçlandırma ve büyük çevre yatırımlarını gerçekleştirmek için fedakâr bir şekilde çalıştım.
  “Asıl olan, bâki olan bu kubbede hoş bir sedâ bırakmaktır.”
  Daha sonra DSİ Genel Müdürlüğü, Çevre ve Orman Bakanlığı ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı dönemlerimde memleketime büyük eserler kazandırmanın mutluluğunu yaşadım.
  Bu eser, memleketim Şuhut’tan yola çıkarak Afyonkarahisar ve ardından İstanbul’da üniversite ve İSKİ’deki 2003 yılına kadar olan hâtıralarımı ihtiva etmektedir. Allah nasip ederse daha sonraki hâtıralarımı da yayınlamak niyetindeyim. 
  Bu eseri, okuyuculara ithafen, özellikle gençlerin ufkunu açmak için bilhassa dostlarımın ısrarı üzerine kaleme aldığımı ifade etmek isterim. 
  Bu vesileyle bütün okuyuculara en kalbi hürmetlerimi sunuyorum.
  Su gibi aziz olunuz…

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.